Avardumise Keskus

ARHAILISTE TRADITSIOONIDE KESKUS
"Terviklik Maailm"




eurotas-logo


 

IV Baltimaade Transpersonaalse Psühholoogia Konverents

 „LOOMING JA INIMESE PIIRIDE AVARDUMINE“

11-12 aprillil 2015 aastal.

 

Konverents toimub Hotell Euroopas: Paadi 5, Tallinn 

 

Konverentsi Programm: 

1 päev. „INIMENE, TEMA PIIRID JA PIIRATUSED“

9.00 – 10.00 – Konverentsil osalejate registreerimine.

 

10.00 – 10.30 – Marius Daugeljavitsus (Leedu): Orgkomitee ja meeskonna tutvustus.

Sergei Strekalov (Venemaa, Sankt – Peterburg): Avasõnavõtt: Konverentsi avamine, eesmärkide  ja esimese päeva programmi tutvustus.

Muusikaline improvisatsioon, ELAVAD HELID: Denis Vinogradov ja Polina Tserkassova (Põhja Euroopa saal) 

 

10.30 – 14.15 : Juhtivate spetsialistide ettekanded.

(Põhja-Euroopa) 

 

10.30 – 10.45. Sergei Strekalov (Venemaa, Sankt – Peterburg)

Ettekanne: „ESIVANEMATE POOLT PROGRAMMEERITUD ELU“

 

10.45 – 11.00. Inge Tael, Tallinn, Estonia.

Ettekanne: «Kuidas vabaneda karistava kasvatuse tekitatud hirmudest ja piirangutest»

11.00 – 11.15.  Tadas Stumbrys (Lithuania), Lithuania, Vilnius / Germany, Heidelberg.

Presentation: «CREATIVE POTENTIALS OF LUCID DREAMS». 

11.15 – 11.30.  Olga Vasiljeva, Tallinn, Eesti.

Ettekanne:  «Emaduse eksistensiaalsed aspektid: PIIRE AVARDADES”.

 

11.30 – 12.00. Vaheaeg.

 

12.00 – 12.15. Aleksander Savkin, Sankt – Peterburg, Venemaa.

Ettekanne: “ÕIGESTI UNISTAMINE”.
 

12.15 - 12.30. Marius Daugeljavitsus, Leedu, Vilnjus.

Ettekanne: “ISIKSUSE KRIIS KUI VÕIMALUS LOOMINGULISUSE AVAMISEKS”



12.30 – 12.45. Irina Grudina, Tallinn, Eesti.

Ettekanne: „SISEMISTE KONFLIKTIDE PIIRID“

 

12.45 – 13.15. Vaheaeg.

 

13.15 – 13.30. Vladimir Kukk, Tallinn, Eesti.

Ettekanne: „PIIRANGUD TRANSI SEISUNDITE PRAKTIKATES JA KUIDAS NEID ÜLETADA“.



 

13.30 – 13.45. Irina Nelissova, Tallinn, Eesti.

Ettekanne: „ELU LOOMING JA PSÜHHOLOOGIA ÕPPETUNNID“.  

 

 

13.45 – 14.00. Tõnu Talimaa. Estonia.

Ettekanne: «SHAMANISTLIK LÄHENEMINE LOOMINGULISUSELE: ISIKLIK VÄELOOM». 

Presentatsioon: III Rahvusvaheline Shamaanifestival: “ SHAMAANIPÄEVAD 2015“. 

 

14.00 – 14.15. Laima Barbora PauliukėnėLithuania, Vilnius.  

Ettekanne: „ FRAKTALITE SISEMINE ELUTARKUS“.  

 

14.15 – 15.30 - Lõunavaheaeg.


15.30 – 16.30 = Juhendavate meistrite töötoad ja presentatsioonid erinevates saalides.
 

Sergei Strekalov, Sankt – Peterburg, Venemaa.

Töötuba: „7 PÕLVKONDA MEIE SEES“.

 (Põhja-Euroopa)

 

Marius Daugeljavitsus, Leedu, Vilnjus.

Töötuba: “ISIKSUSE KRIIS KUI VÕIMALUS LOOMINGULISUSE AVAMISEKS” (Ida-Euroopa A)

 

Marina Strekalova, Sankt – Peterburg, Venemaa.

Töötuba: „ MEDITATSIOON – ARENGU JA LOOMINGU JÕU ALLIKAS.  (Ida-Euroopa B)

 

Sergei Osipov, Tallinn, Eesti.

Töötuba: „ KUIDAS AVARDADA LÄBI MUUTUNUD TEADVUSE SEISUNDITE OMA LOOMINGULIST POTENSIAALI“.

(Lõuna-Euroopa)

16.30 - 17.15. Vaheaeg.

 

17.15 - 18.15 = Juhendavate meistrite töötoad ja presentatsioonid erinevates saalides.

 

Vladimir Kukk, Tallinn, Eesti.

Meistriklass: “KUIDAS EEMALDADA DESTRUKTIIVSEID TUNDEID, ET LOOMINGULISED VÕIMED SAAKSID AVANEDA”.

 (Põhja-Euroopa)

 

 

 

Inge Tael, Tallinn, Estonia.

Töötuba: «Kuidas vabaneda karistava kasvatuse tekitatud hirmudest ja piirangutest».

 (Ida-Euroopa A)

 

Aivar Kukk, Tallinn, Estonia.

Workshop: “Practice of kinesiology, bodywork in connection with ancient practices and psychological corrections”

(Ida-Euroopa B)

 

Marika Kallikivi & Heiki Kollo, Tallinn, Estonia.

Воркшоп: „ KEHALISTE PINGETE VABASTAMINE , KUI VÕIMALUS AVARDADA OMA PIIRE, TRE MEETOD

(Lõuna-Euroopa)

18.15 – 19.00 – Vaheaeg ja õhtusöök.

 

19.00 - 20.00 = Juhendavate meistrite töötoad ja presentatsioonid erinevates saalides.

 

Aleksander Savkin, Sankt – Peterburg, Venemaa.

Töötuba: „ISEENDA „VARJUGA“ TÖÖ KUI ARENGU FAKTOR

(Põhja-Euroopa)

 

Tõnu Talimaa. Estonia.

Töötuba: „ VÄELOOM SHAMAANIMAAILMAS JA SHAMAANI ELUS“.

(Ida-Euroopa A)

 

Anžeelika Lensment, Estonia, Tallinn.

Töötuba: „ SÜSTEEMNE – FENOMENOLOOGILINE LÄHENEMINE JA INIMESE VABADUSE PIIRID“.

(Ida-Euroopa B)

 

Laima Barbora PauliukėnėLithuania, Vilnius.   

Töötuba: „ FRAKTALITE SISEMINE ELUTARKUS“.

(Lõuna-Euroopa)

20.00 – 20.15.  Vaheaeg.

 

20.15 – 21.00 Esimese konverentsipäeva lõpetamine.

Kontsert: Oleg Rossiiski ja Irina Kazatšenko, Moskva, Venemaa

 (Põhja-Euroopa)

 

 

 

2 päev.

„LOOMINGULISUS: PIIRIDE ÜLETAMINE“

 

TRADITIONAL Morning meditation (8:30-9:30)

(Hall to be advised later)

 

9.30 – 10.00 = Konverentsil osalejate registreerimine

 

10.00 – 10.10 – Marius Daugeljavitsus: SISSEJUHATAV SÕNAVÕTT.

Konverentsi 2 – se päeva programm.

10.10 – 10.15. Osalejate kollektiivne häälestumine konverentsi teise päeva edukaks toimumiseks.

10.15-11.15. Veski, Epp, Estonia, Tallinn.

Workshop: «WHAT IS TRANSPERSONAL PSYCHOTHERAPY».

(Ida-Euroopa A)

 

10.15 – 14.00 = Ettekanded ja teadaanded

(Põhja-Euroopa)

 

10.15 – 10.30. Goldrin Roman, Tallinn, Eesti.

 Ettekanne: „ PSÜÜHILISTE JA KEHALISTE PIIRANGUTE OMAVAHELISED SEOSED“.  

 

10.30 – 10.45. Sozdana Irina, Sankt – Peterburg, Venemaa.

Ettekanne: „ TOOTEM:  PSÜHHOLOOGILINE ASPEKT JA PRAKTIKAD TEMA KASUTAMISEKS PSÜHHOLOOGILISES KONSULTEERIMISES“.

 

10.45 – 11.00. Pille Teearu, Tallinn, Estonia.

Presentation: «The art of negotiation in practise».

 

11.00 – 11.20. Izabella Reuta, Latvia, Riga.

Ettekanne: „ ISIKLIKE MANDALATE JOONISTAMINE - KUI VÕIMALUS TEADVUSTADA JA ARENDADA ENDA MITTETEADVUSTATUD HINGEOSI“.

Raamatu esitlus: „ Isiklik mandala, Vaatleja märkmed“. /Izabelle Reut. – M. Amrita, 2015/

 

11.20 – 11.45. Vaheaeg.

11.45 – 12.30. JURE BIECHONSKI.

Presentation: «THE STRUGGLE OF THE TRANSPERSONAL ARTIST WITH HIS INNER DEMONS».

 

12.30 – 12.45. Olga Vasiliev, Tallinn, Estonia

Ettekanne: „ EMOTSIOONIDE JUHTIMINE LÄBI NATURAALSE DISAINI VORMIDE“.

 

11.45 – 12.00.Vaheaeg.

12.00 – 12.15.  Liene Vesmina, Riga, Latvia.

Presentation: «BEING PRESENT – new crossroads with creativity, shamanic practices and tango therapy on  LTPPA festival Gara Pupa (The Long Beanstalk)».

 

12.15 – 12.30.  Aivar Kukk, Tallinn, Eesti.

Teadaanne:

„ IGAASTANE ESOTEERIKA FESTIVAL „LEIA END“ „  Vana – Veski - 2015, Eesti.

 

12.30 – 12.45.  Sergei Osipov, Tallinn, Eesti.

Presentatsioon: „ TRANSPERSONAALSED RÄNNAKREISID – ISIKSUSE TRANSFORMATSIOONI KATALÜSAATORID“.

 

 

12.45 – 13.00. Anžei Kutšinski, Vilnjus, Leedu.

Ettekanne: "VAIMNE INTELLEKT".

 

13.00 – 13.15 JURE BIECHONSKI, Valga, Estonia.

Presentation: «eurotas Accreditation and membership»

(The European Transpersonal Association)

 

13.15 – 13.30 Vaheaeg.

 

13.30 – 14.30 = Juhendavate meistrite töötoad ja presentatsioonid erinevates saalides.

 

JURE BIECHONSKI, VALGA, ESTONIA.

Workshop: «EMBRACING OUR SHADOW».  

(Põhja-Euroopa)

 

Ingrida Indane,  (Latvia, Riga).

Workshop: «Inner Theatre».

(Lõuna-Euroopa)

 

Sozdana Irina, Sankt – Peterburg, Venemaa.

Töötuba: „ PSÜHHOTERAAPIA INTEGRAALNE MEETOD, MIS ÜHENDAB ENDAS MANDALATE JOONISTAMISE JA BILATERAALSE STIMULATSIOONI“.

(Ida-Euroopa A)

 

Izabella Reuta, Latvia, Рига.

Töötuba: „ISIKLIKU MANDALA GRUPIS JOONISTAMINE, NENDE TÕLGENDAMISE OSKUSED JA ÜHISTÖÖNA LAHTIMÕTESTAMINE!.

 (Ida-Euroopa B)

14.30 – 15.45 Lõunavaheaeg.

 

15.45 - 16.45 = Juhendavate meistrite töötoad ja presentatsioonid erinevates saalides.

 

Goldrin Roman, Estonia, Tallinn.

Töötuba: „ OMA KEHAGA KÕNELEMINE – MEETOD TÖÖTAMISEKS PROBLEEMIDEGA TERVISES, SUHETES JA RAHAASJADES“.

 (Põhja-Euroopa)

 

Pille Teearu, Tallinn, Estonia.

Workshop: «The art of negotiation in practise».

(Ida-Euroopa A)

 

Andžei Kutšinski, Vilnjus, Leedu.

Töötuba: „ REAALSUSE TAJUMISE JUHTIMINE“.

(Ida-Euroopa B)

 

Tatjana Kukk, Tallinn Estonia.

 Meistriklass: “ MUNA. VÄRVIME OMA UNIVERSUMI ILUSA UNISTUSE JA USUGA ÕNNE”.

 

 (Lõuna-Euroopa)

16.45 - 17.15. Vaheaeg.

 

17.15 - 18.15 = Juhendavate meistrite töötoad ja presentatsioonid erinevates saalides.

 

Oleg Rossiiski ja Irina Kazatšenko, Moskva, Venemaa.

Töötuba: „ HÄÄLEJOOGA – VABADUS KÕLADA“.

 (Põhja-Euroopa)

 

Agnes Kraus, Tallinn, Estonia

Töötuba: “ KUIDAS KIIRESTI JA EFFEKTIIVSELT VÕIMENDADA ÜKSKÕIK MILLISEID ENDA OMADUSI NLP ABIL”. Neurolingvistiline programmeerimine.

 (Lõuna-Euroopa)

 

18.1518.45 Kontsert

Oleg Rossiiski ja Irina Kazatšenko, Moskva, Venemaa.

 (Põhja-Euroopa)

18.45 – 19.00. Vaheaeg.

 

19.00 – 19:30:

 4 – nda Baltimaade Transpersonaalse Psühholoogia Konverentsi tulemused.

Konverentsi lõpetamine.

 (Põhja-Euroopa)

 

19:30 – 21.00 – Konverentsi fursett ( osalemine 10 EUR lisatasu eest).

Juhendajatega ja liidritega suhtlemine mitteformaalses õhkkonnas.

 

 

 

 

 


Avardaja OÜ  e - kiri: terviklik1 ät terviklik.ee
Tõnu Talimaa   tel: +372 55 646 987
EST  RUS
Uudised
--------
Arhailiste Traditsioonide Keskus
Keskuse kasutusvõimalused
Asukoht
Trummi ja flöödipood
--------
Megaliitehitised
Rituaalid
Fotogaleriid
--------
Ürituste aastaplaan
Kontakt ja tutvustus
Artiklid
Annetuskeskkond
Arhiiv üritustest
--------
SERGEI STREKALOV ENESEJUHTIMISE BAASKURSUS

Nimi
Email

44





 

VIDEOD JA AUDIOD

Video ja Audiomaterjalid
Arhailiste Traditsioonide keskusest ja
Tõnu Talimaa tegemistest.


   

2014  aasta augustis SHAMAANIPÄEVADEL tehtud film
shamaaniolemisest ja praktikatest








SHAMAANITRUMMI  MEISTERDAMISE 
LAAGER
25 - 27 august
22 - 24 september






INDIAANI HINGEFLÖÖDI
MEISTERDAMISE LAAGER
2
5 - 27 august




TRUMMI - JA
FLÖÖDIKODA
 

 SHAMAANIPÄEVAD 2017


SHAMAANIRESTORAN

S.Strekalovi
ENESEJUHTIMISE BAASKURSUS 

KONTAKT